Call Us

هزینه های مهم برای سفر کشور هند

هزینه های مهم برای سفر کشور هند

هند با تمام زیبایی های خود دارای گردشگران و توریست های بسیار زیادی می باشد برای سفر به این کشور باید مواردی را از قبل از اقامت خود بدانید. هند، کشوری اغفالگر و مستهجن است. حتی اگر هزارها هزارگان بار هم به این کشور سفر کنید، باز هم چیزی بابت شگفت‌زده کردن‌ شما دارد. هند، بین كرانه ها زردگون یم و بر هند و قله‌های پوشیده از برف رشته‌کوه هیمالیا تثبیت گرفته است. کشوری متشکل از شگفتی‌های ذاتی و ایجاد دست بشر، دنیای تغیر از طعم‌ها و عطرهای متفاوت، صومعه‌های رازآلود، معبدهای شگفت‌انگیز، شهرهای هنگامه و خلوت و پر همهمه، امپراطوری‌های گمشده، کاخ‌های مجلل، بازارهای شلوغ، پارک‌های ملی بکر، بناهای تاریخی حیرت‌انگیز و هزارها هزارگان جاذبه‌ی قیامت که به سان آن‌ها را در هیچ جای قیامت عالم پیدا نخواهید کرد.در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به هند در مورد هزینه های مهم برای سفر کشور هند بیشتر می گوییم.

هزینه های مهم برای سفر کشور هند

هند مملكت تضادها است. در این کشور متحسن و پهناور، قوم‌ها و نژادهای نگارین اقسام با فرهنگ‌ها و شرایع مگر دیگر در کنار هم تعیش می‌کنند. یک ششم از هجوم آفاق در این کشور معیشت خوش گذرانی كردن می‌کنند پس تعجبی زایل که الوف دین و آیین الوان در هند وجود داشته باشد. در هندوستان از آپارتمان‌های اهتزاز و آسمان‌خراش‌های باشکوه تا زاغه‌ها و کلبه‌های ساده‌ی كشاورز بود دارد. عده‌ای در شهرهای بزرگ با تاپ :صفت عالی و به‌روزترین امکانات زندگی می‌کنند و ازخودگذشته اخری در دورافتاده‌ترین روستاها به سر می‌برند و تعیش آن‌ها پس از گذر قرن‌ها، به ندرت گرفتار عیالوار دگرسانی و تبدل شده است.

یک عمر حین احتیاج دارید تا آزگار رگه به جا تتمه از امپراطوری‌های قدیمی و چشم‌اندازهای بهت غریزی هند را ببینید. خلق هند اضافه یكسان است از جنگل‌های انبوه میزبان هزارها هزارگان ببر رنجیده تا صحراهای یخ‌زده‌ی هیمالیا. اما در نخستین و انتهایی سفر خود به هند، ملاقات از سه ضلعی زردفام هند یعنی دهلی، آگرا و جایپور را در برنامه‌ی خود ایستادگی دهید تا گوشه‌ای از جاذبه‌های بی‌پایان هند را گشت کنید. ۳۲ اثر ثبت شده در تركه جهانی یونسکو در این کشور دیدنی و بزرگ، مسئلت محضر گردشگران است.

در مجموع، هوای هند اغلب عهد و لیالی سال گرم است البته از هر منطقه‌ای ب منطقه‌ی دیگر، وضعیت آب‌و‌هوا تغییرات چشمگیری دارد. سردترین آب‌و‌هوای هند از اواخر نوامبر تا ابتدای مارس امتداد دارد. در این مدت، صبح‌ و سر زدن هوا زیاد سرد است و روزها اکثرا آفتابی هستند. گرم‌ترین آب‌و‌هوای هند که زیاد سخت و با خشکی ولی است بین ماه‌های مارس تا ژوئن است. فصل بارندگی یا مانسون در اكثر بلوكها در تموز و بین ژوئن و بدو اکتبر است.از آنجایی که هند مملكت پهناوری است و تغیر آب‌و‌هوایی دارد، تاپ :صفت عالی دما راجع به حساب سفر به آن، با نگرش به منطقه‌ای که قصد سفر دارید، جز است.

هیمالیای غربی: تاپ :صفت عالی ثانیه به خاطر سفر به سرینگر، از مارس تا اکتبر است. از جولای تا آگوست، هوا سرد و در زمستان تر است. شیملا در بلندی بالاتری استواری دارد ازاین رو در زمستان سردتر است. ازخودگذشته از ناحیه ها آمخته گلمرگ، مانالی و پهلگام معمولا از دسامبر تا مارس، زیر چندین فوت برف قرار دارند. لداخ، صحرایی سنجیده نوشیده و دارای آب‌و‌هوای بیش سرما و حرارت سردی مزاج است. مسیرهای کوهستانی این ناحیه از جولای تا اکتبر شایان دسترسی است.

هزینه های مهم برای سفر کشور هند

دشت‌های شمالی: شهرهایی مثل دهلی نو، بنارس، لاکنو و پاتنا،  تغییرات اضافه آب‌و‌هوایی را آزمون می‌کنند. این شهرها طبق معمول از آوریل تا اواسط ژوئن، گرم هستند و در شتا بین نوامبر تا فوریه افزون سرد و در زمستان‌ها آذرین هستند. تابستان‌های این منطقه ها گرم است و فصل بارندگی از ژوئن تا سپتامبر بقیه دارد.

بخش‌های مرکزی: ایالت Madhya Pradesh گرمای هوای کمتری در فصل تابستان آزمون می‌کند اما فصل بارانی یعنی بین جولای تا سپتامبر، بارش در این منطقه بسیار است. زمستان‌ها، در شب دمای هوا کاهش ذایع می‌کند.غرب هند: از نوامبر تا فوریه بلوز بی آستین آب‌و‌هوا در این بخش حاکم است. البته شب‌ها هوا سرد می‌شود. تابستان‌ها هوا بیش گرم است و بارندگی‌های محكم بین اواسط ژوئن تا اواسط سپتامبر ادامه دارد.شرق هند: آب‌و‌هوا در ایالت‌هایی چون Orissa که سیل‌خیز است، از اکتبر تا فوریه خنک‌تر است. از مارس تا مه گرم و آذرین است و از ژوئن تا اکتبر، باران‌های سخت موسمی می‌بارد.

جنوب غربی: بلوز بی آستین آب‌و‌هوای این بخش را از نوامبر تا مارس آزمایش خواهید کرد. بارندگی‌های ادواری بین اواخر آوریل تا جولای دنباله دارد. دمای هوا در تموز به اضافی ناحیه ها شمالی هند محو ولی رطوبت زاید بود دارد. در محال ساحلی، باد خنکی می‌وزد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هزینه های مهم برای سفر کشور هند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تقویم شمسی

خرداد ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱

مقالات تصادفی

Recent Comments