Call Us

با هتل های 5 ستاره ی هند بیشتر آشنا شوید

با هتل های 5 ستاره ی هند بیشتر آشنا شوید
با هتل های 5 ستاره ی هند بیشتر آشنا شوید
با هتل های 5 ستاره ی هند بیشتر آشنا شوید

هندوستان یکی از کشور‌های پرآمدوشد و البته مشغول كننده و خسته كننده دیدنی بیننده دنیا است که سالانه گردشگران زاید را به سمت خود می‌کشد. دهلی، تختگاه این کشور را می‌‌توان شهر فرهنگ، تاریخ، سیاست، تحصیلات، معامله و در کل شهر رویاها دانست. هر آفاق پویی از سفر خود به هندوستان دلایلی دارد. در ادامه در مطلب هتل های هند در مورد با هتل های ۵ ستاره ی هند بیشتر آشنا شوید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جان نثار از توریست‌ها به رگه باستانی مربوط به تاریخ مهم این کشور علاقه‌مند هستند و جان نثار مالوف دارند سبک معیشت خوش گذرانی كردن نوظهور مردمان این کشور را آروین کنند و یقیناً از مناظر زیبای آن نیز لذت ببرند. اما هتل‌ها مکانی هستند که هر توریستی به آن فقر دارد و حكماً هتل‌های هندوستان نیز در ضیف نوازی شهیر دنیوی كلی دارند. پس عدو کجارو باشید تا با ۲۰ هتل پنج هنرپیشه هند شناخت شویم.

هتل‌های هندوستان نغمه عالمگیر دنیایی دارند و خدمت ها این هتل‌ها حالت درود وفور و كمی از گردشگران است. این هتل‌ها فعالیت ها ویژه‌ای را در اصالت مشتریان خود ثبوت می‌دهند و مشتریان نیز می‌‌توانند از امکانات چیز و آسودگی خود در این مکان‌ها لذت ببرند. اما هرچه که باشد، فداكار از این هتل‌ها كارها خدمت گزاری ها بهتری را ارايه می‌دهندو گردشگران نیز آشنا دارند در آنها جایگیری کنند.

با هتل های 5 ستاره ی هند بیشتر آشنا شوید

هتل Hyatt Regency اگر به بنابرین این هستید که چند روز ممتاز داشته باشید و امکانات مختلفی در حریت شما استواری داشته باشد، Hyatt Regency یک گزینه ارزان خواهد بود. این هتل در Bhikaji Cama اسكان دارد که در نزدیکی سفارت‌خانه، شرکت‌های مسن تر و كهتر و جماعت گاندی نو و قدیم اتفاق شده است و این مبحث ملودی اصلی آن را تحول به یک برگزینی كم قیمت در سفر‌های تفریحی و تجاری می‌کند. پس اگر تصمیم به یک دنج دارید، فعالیت ها بی‌شمار این هتل مثل اسپا، باشگاه، حوضه شنا و… می‌‌توانند خستگی را از تن شما درکند.

هتل Imperial

هتل Imperial سبک و طریقه خاص و كهن هتل Imperial محرك شده که پروا گردشگران در هر نقطه‌ای از گیتی افق ها به این هتل جلب شود. از ۱۹۲ خانه و ۴۳ بخش این هتل می‌توان به رستوران، شهد پزی، کافی شاپ، بار در کنار استخر، اسپا، حلقه و… تعریض کرد که كامل این خدمات یک سفر تجاری خوب را از باب شما رقم خواهد زد. حكماً اگر یکی از میهمانان هتل Imperial باشید فاصله اندکی بین شما و مکان‌های عالی هند بود دارد که می‌توان به ملكی ملی، Jantar Mantar، India Gate و Birla Temple تعریض کرد.

Taj Palace

هتل Taj Palace یکی از لوکس‌ترین هتل‌های هندوستان Taj Palace نام دارد که حتی در دنیا نیز شهرت جهر کرده است. از ویژگی‌های این هتل می‌توان به وعده‌های نوع به نوع و همگون ناهار، بركه خارج از هتل و مرکز ورزشی تلمیح کرد. در حادث :اسم تازه شما در این مکان می‌توانید از سفر تجاری خود بیشترین لذت را ببرید. Taj Palace با التفات به استخوان بندی خود قابلیت‌ها و فعالیت ها جالبی را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

با هتل های 5 ستاره ی هند بیشتر آشنا شوید

Leela Palace

هتل Leela Palace هتل Leela Palace در یک مکان دیپلماتیک از هند ثبات غمناك که جوخه گاندی نیز در نزدیکی آن جدید شده است. این هتل خدمت ها با ارزشی را در حریت مشتریانش ایستادگی می‌دهد که شالوده آن نیز طرح ریزی گاز پینه دارد. شما می‌‌توانید در یکی از ۲۶۰ بیت این هتل ساکن شوید و از كارها خدمت گزاری ها ضروری و لوکس آن‌ها به سان مونتاژ و پخش کننده DVD، چای و قهوه ساز، لوازم خانه(میزوصندلی و بوفه و مبل و كاناپه) فارغ بال آهسته و تابخانه زیبایشان مصرف کنید. غذاهای شی حیث نوبت ناهار نیز یکی عقبا از قابلیت‌های كافه Leela Palace به پی جویی می‌آید که شما در این محل می‌توانید چندین خوراکی متنوع را نظیر غذاهای اروپایی و ژاپنی میل کنید.

The Grand

هتل The Grand در گرداگرد هتل The Grand منطقه نزهت و پژمردگی استواری دارد که می‌‌تواند مکان مناسبی برای آرامش شما باشد. شما می‌توانید در فاصله بین ناهار، سرگرمی، خرید و اقدامات تجاری در این مکان قدم بزنید. این هتل دارای ۳۹۰ خانه برتر است که امکانات کافی و نوین اخیر در آن‌ها تثبیت داده شده و مشتریان می‌توانند از خدماتی لوکس و راحت بخش لذت ببرند. با کمک این ویژگی‌های عالی، پیرامون زیبا و صاحب مجلس نوازی خدمه، هتل The Grand قطعا یک نشان اعلا راجع به حساب شما به آمار خواهد آمد.

The Oberoi

هتل The Oberoi سرویس‌دهی عالی، غذاهای لذیذ و فضای درونی و بیرونی نكوهیده زشت طولانی ویژگی‌هایی هستند که هتل The Oberoi را می‌سازند. این هتل از ۲۰۲ سرا و چندین بخش تشکیل شده که تمام آن‌ها نیز به امکانات جالبی روبراه هستند. غذاها و نوشیدنی‌های برجسته و گوناگون نیز میهمانان را هرچه اغلب به این هتل نافرمان بسته می‌سازند.

با هتل های 5 ستاره ی هند بیشتر آشنا شوید

 

هتل The Metropolitan

هتل The Metropolitan اگر به سپس یک هتل زیبا، قرار ثبات و رفیق وار هستید، The Metropolitan می‌‌تواند یک هتل خودی داشتنی از باب شما باشد. هتل The Metropolitan یکی از لوکس‌ترین هتل‌های دهلی به حساب می‌آید. این هتل ۱۸۰ بیت دارد که از برگ مناسبی دولت می‌برند و توانمند است تجربه‌ای لذت بخش و آرامی را بابت مشتریانش به پیشكش بیاورند. فاصله نزدیک تا مجتمع‌های فروشگاهی و مکان‌های تجاری بر قابلیت‌های این هتل می‌افزایند.

هتل Eros

هتل Eros در هتل Eros حال و هوای قدیمی هندوستان با ترکیب از مُدرنیته جریان دارد که نزدیکی آن به یام رله راه آهن زیرزمینی Nehru نیز بر ویژگی‌های این هتل می‌افزاید. این هتل از ۲۱۸ حجره مبله بهره‌مند است که میهمانان به رخ ۲۴ ساعته می‌توانند از خدمت ها كمیته و آبگیر شنا سرنوشت ببرند. از سایر فعالیت ها این هتل می‌توان به علاج شافی Ayurvedic (نوعی معالجه از آبگینه تعادل بین روج، ذهن و جسم)، سرویس‌دهی ۲۴ ساعته، مراکز تجاری و فروشگاه‌هایی جهت فروش سوغاتی استعاره کرد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “با هتل های ۵ ستاره ی هند بیشتر آشنا شوید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تقویم شمسی

اردیبهشت ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰۳۱  

مقالات تصادفی

Recent Comments