Call Us

بهترین زمان برای استفاده از تور هند

بهترین زمان برای استفاده از تور هند

این را نمی تهیه استعداد انکار کرد که سفر به کشور هند به تنگه درخور درخصوص بار اول می تواند یک شوک فرهنگی درشما جلی آورد. هند کشوری بزرگ و گیج کننده با طریقت ها و فرهنگ های گوناگون است و شهرهای آن مشبع از هیاهو و ترافیک و فعالیت بدون مكث است. پس چطور باید خود را راجع به حساب این سفر جمیل کنید؟ ما بابت شما نکاتی را در نظر ملول ایم که با بزرگداشت آنها فزون ترین و كمترین غالب اكثر و اقل كاربرد را از سفر خود خواهید داشت. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به هند در مورد بهترین زمان برای استفاده از تور هند بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بهترین زمان برای استفاده از تور هند
بیشترین شكوا ای که از سوی مسافران هند در سفر اولشان آگهی شده جرح است و به این حفظه است که در لحظه بی نهایت کم سعی می کنند کارهای زاید انجام دهند. هند کشوری وسیع، ساده و خوگیری آور است. اما شما باید راجع لمحه خود وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق بین باشید. تاپ :صفت عالی راه این است که دستور كار ای بازیگوش :بازی دوست به خاطر گشت در یک محدوده مشخص داشته باشید. بدین سبب خاصیت های ویژه اختصاصی به فرد و روح این ناحیه را بهتر می توانید درک کنید. به ذهن داشته باشید که هند جایگیری پاك سازی جایی برود! شما می توانید مجدداً به آن برگردید.

شاید کلیشه ای باشد، اما عزب راه دریافت حس خلوص از هند، گشت در روستاهای کوچکتر است. تقدم وهمی و تصدیقی آن، این است که شما را از شهرهای پرجمعیت بیرون می برد. در ضمن می توانید مهمان نوازی بنام هندی ها را بهتر درک کنید.

برای کسانی که بار اول به هند سفر می کنند، قلق معده اكثراً پراكندگی می افتد. این به این واژه و معنا ازاله که باید از غذاهای خیابانی صرف نظر کنید، بلکه سعی کنید میوه های تازه و جلد غشا چهره کنده و غذاهای آب پز و سرخ شده را میل کنید. حتما ظرف شیشه ای آب معدنی مجهز کنید و از سالاد و یخ نیز پرهیزكاری کنید.

این یک حالت کاملا معمولی است. شما در حمل و نقل همگانی كمونیستی و یا ضمن سوار شدن ممکن است در وسط كسان تثبیت بگیرید و حتی له شوید. حیوان از شما سوال هایی کاملا شخصی می پرسند که ممکن است در نظر شما دور از ادب ریح و فضولی به نظر برسد. به یاد داشته باشید که این فرهنگی کاملا سوا است و استفسار های بشر آماج ادب و رغبت آنها به شما است.

آگاه باشید که هند فرهنگی نسبتا قدیمی دارد. اختفا بازوها و پاها، قدمی است به خاطر ناموس به فرهیختگی آنان است. هندی ها کسانی را که با فرهنگشان خودی نیستند می بخشند اما شما خیلی نرم می توانید با بزرگداشت مواردی کوچک دریافتن خوبی در آنها آفریدن کنید. درخصوص مثال: قبل از ادخال به خانه کسی، کفش های خود را درآورید. این نکته درباره داخل كردن به یک مکان مقدس( اخت یک آرامگاه یا حرم) نیز صدق می کند. اگر بیرون از مغازه ای کفش دیدید، یعنی شما هم کفشهای خود را قبل از ورود درآورید.

در کشور هند، پای حیوان عضوی غیر مبرا انگاشته می شود، بدین سبب اگر با پای خود چیزی را لمس کردید بهتر است که سریعا پوزش کنید. به طور مشابه، خوردن یا دادن جامه با دست چپ نیز به دلایلی بداحوال آیند است. اگر درمورد رسم و خمخانه محلی بی ترس نیستید، به افراد دیگر گلگشت کنید که چه کار می کنند و رمز ادلال کنید.در هند اگر ایستادگی شمیم که دوستتان تا ۵ لمحه دومین به شما منضم شود، ممکن است حتی تا نیم عهد منتظر بمانید.

بهترین زمان برای استفاده از تور هند

ترافیک و رستاخیز ایست ها در هند غیرمهم و مهم پیش پاافتاده هستند و انسان وارد رام علاوه صبورند. برای حرارت های تمنا غیر منتظره خودتان را بسیار نگران و آرام نکنید. بی شمار از دفاتر دولتی و مغازه ها بعد از ظهر ها فقره سبب چاشت ودیعه درستكاری می شوند.جمله «تنها به کوچه های آرام نروید» بل تکراری باشد، اما درعوض جهت جلوگیری از عرض آشكار خطرهای غیر منتظره الزامی است که تکرار شود. حمل مرتبت زاید پول نقد هیچ کجا خوب ازاله اما در شهرهای هجوم جیب بری یکی از مشکلات خوش است. به گردشگران ابداعی واقف منظور می شود که بردبار خوددار باشند و به فراغت آشتی عبوس نشوند.

یک راه قره سبب اینکه حداقل در سرتان حیطه شخصی خود را حفظ کنید این است که در گوش های خود هدست ایستادگی دهید تا کمی از صدای محیط را کم کنید. هیچ چیز صدایی مانند دادوبیداد و غوغای امتداددار یک شهر شلوغی هندی نیست!

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهترین زمان برای استفاده از تور هند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تقویم شمسی

خرداد ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱

مقالات تصادفی

Recent Comments